Które Miejsce Zajmie Ziemowit w A-klasie ???

Ziemowit-Włocłavia II

Aktualności

Remis w Wygranym Spotkaniu...

• autor: GieksaOsieciny, 2016-11-06 13:16

Dzisiejszego przedpołudnia w Osięcinach odbyło się spotkanie 12 kolejki Włocławskiej A-Klasy 2016/17 mianowane Hitem Kolejki gdyż lider rozgrywek Ziemowit podejmował trzecią drużynę Tłuchovie. Spotkanie od samego początku było zacięte, wyrównane i bardzo interesujące. Po kliku stu procentowych sytuacjach obydwu drużyn  do przerwy bramki jednak nie padły. Druga połowa to jeszcze ciekawsza gra obu drużyn, ostra walka przyniosła dwie żółte a w konsekwencji czerwoną kartkę piłkarzowi gości. Ziemowit chcąc wykorzystać osłabienie rywala próbował zaangażować więcej zawodników do gry co przynosiło gościom groźne kontrataki. ostatnie 15 minut to wymiana ciosów obydwu drużyn, aż do 88 minuty w której podyktowany został rzut karny po faulu na Igorze Kani.. do jedenastki podszedł Michał Kozłowski którego szczęśliwie wyczuł bramkarz broniąc rzut karny.. Goście dokładnie minutę później po kolejnej kontrze obijają poprzeczkę Łukasza Pałczyńskiego.. Sędzia dolicza 3 minuty które Ziemowit spędził w polu karnym przeciwnika ale i to nie przyniosło upragnionej bramki i wygranej. A więc w Osięcinach podział punktów i wszystko wskazuje że mistrza rundy jesiennej w przypadku dzisiejszej wygranej Lubienianki w Chodczu wyłoni ostatnie spotkanie w Lubieniu gdzie Ziemowit podejmować będzie tamtejszą KS Lubieniankę..
Było to już 9 spotkanie z rzędu  bez straconej bramki !!!

GKS Ziemowit Osięciny - GZS Tłuchovia Tłuchowo 0-0 (0-0)

• Komentarzy [26]
  • czytano: [782]

autor: ~kibic90 2016-11-06 13:54:24

avatar Szkoda bo bylo bardzo blisko.... Mam gigantyczna probe do Maji.... Nie wystawiaj sie w nastepnym meczu z lubieniem kujawskim.... Znowu byles znowu najslabszy, twoje rzutu wolne wzywaly o pomste do nieba.... Jesli to czytasz to miejs w sobie troche honoru.........

autor: ~anonim 2016-11-06 14:07:38

avatar w drugiej połowie zamiast Oskara zejść mógł właśnie Jacek .. czegoś już mu brakuje może to wiek ?

autor: ~as 2016-11-06 14:08:02

avatar szkoda bo wykorzystany karny i mistrz jesieni już dzisiaj w Osięcinach !

autor: ~kibic90 2016-11-06 14:15:49

avatar Anonim dokladnie tak!!! Oskar bardzo dobra 1 polowa i mogl go przesunac do srodka a lewego dac na skrzydlo..... Nie oszukujmy sie wszystko ladnie i fajnie wyglada dopoki maja nie dotknie piłki.... Troche samokrytyki Jacku! Nie jestem twoim przeciwnikiem! Jestem kibicem i pomagam ci ta informacja patrzac na druzyne z boku!!!!!!

autor: ~s 2016-11-06 14:29:45

avatar wypisujecie na Jacka a jak się obrazi to kto będzie trenerem ?

autor: ~Gieksa ! 2016-11-06 14:30:43

avatar niech będzie trenerem ale niech może już w mniej ważnych spotkaniach gra .. zresztą sam nie wiem bo nie raz jeszcze potrafi odpalić .. chociażby bramka w topólce ..

autor: ~anonim 2016-11-06 14:33:53

avatar szkoda bo mecz był do wygrania :/ ale lubienianka może się podknąć w chodczu wystarczy remis i jesteśmy mistrzem jesieni

autor: ~GZS 2016-11-06 14:35:44

avatar mecz był wyrównany tym bardziej że graliśmy w 10 ostatnie 20 minut. będziecie mieli problem w lubieniu jak nie strzelacie bramek

autor: ~kibic GKS 2016-11-06 14:58:33

avatar Szkoda meczu bo był do wygrania, bramka Pawła prawidłowa ale nieuznana plus niewykorzystany karny i "setka" Marcina. Goście też mieli sytuacje i remis raczej sprawiedliwy. Teraz czas na Lubień i wg. mnie Lubienianka ma się czego obawiać.

autor: ~anonim 2016-11-06 15:16:32

avatar lubienianka wygrałą w chodczu 4-2

autor: ~kibic ziemka 2016-11-06 15:21:59

avatar Mecz mogliśmy i wygrać i przegrać. Nie można zapominać też o groźnych akcjach gości.Dlatego uważam, że wynik jest sprawiedliwy, a lubienianka... oczywiście że musi się bać bo Ziemowit zawsze gra o pełną pulę i zostawia serducho na boisku. Zmiany Oskara też trochę nie rozumiem bo uważam, że grał lepiej od Jacka. Chłopaki za tydzień podbijamy Lubień i będzie piękna zima.

autor: ~menago 2016-11-06 20:17:41

avatar Zupełnie obiektywnie i bez napinki,jeśli zremisujecie w Lubieniu to będzie duży sukces Ziemowita.Piłkarsko to oni są najlepszym zespołem we włocławskiej A-klasie.

autor: ~Brześć 2016-11-07 09:42:11

avatar byłem na waszych i jeśli zagracie tak jak zagraliście w kruszynie to lubienianka nawet nie ma polotu a płyta boiska podobna ;)

autor: ~gzs 2016-11-07 11:02:54

avatar Lubien ma sie was bac? Panowie troszeczke pokory ...sobota wszystko wyjasni...wedlug nas graja lepiej niz wy co mowi wynik tez u nas 1-4 ...

autor: ~kibic GKS 2016-11-07 14:20:47

avatar Do GZS: Mecz meczowi nie równy kolego, to że z wami wygrali to nie znaczy że wygrają z Nami. Nasi chłopcy potrafią grać w piłkę i dostosowują się do poziomu przeciwnika. Fajna trawka w Lubieniu wszystko zweryfikuje i nie ma co przed meczem ustalać wyników. Każda z drużyn punkty już traciła w tym sezonie także nie ma drużyn które nie popełniają błędów. Mistrza jesieni wyłoni ta drużyna która popełni ich mniej.

autor: ~tez kibic 2016-11-07 15:30:02

avatar Jako sympatyk piłki nożnej mam nadzieję, że będzie to interesujące widowisko sportowe, a kto zwycięży to zweryfikuje boisko. Także kibice nie dopisujcie nikomu punktów przed meczem.

autor: ~zawodnik 2016-11-07 16:48:28

avatar zrobimy co w naszej mocy !!

autor: ~anonim 2016-11-07 17:00:49

avatar a co do trenera ja bym był za tym że albo trener albo zawdonik ewentualnie zmiana trenera ..

autor: ~do anonim 2016-11-07 18:20:22

avatar Albo wymień sobie głowę tępaku.

autor: ~M.K. 2016-11-07 21:08:36

avatar PANY CAŁY BRZEŚĆ WAM KIBICUJE TAKŻE W NASTĘPNYM MECZU OGIEŃ I 3PKT' POZDRO DLA KUATYCH

autor: ~do m.k. 2016-11-08 11:08:15

avatar te kumaty może tak nie zjadaj literek bo sam sobie świadectwo wystawiasz, pozdro dla żabojadów kum kum

autor: ~kibic gks 2016-11-08 12:15:56