Które Miejsce Zajmie Ziemowit w A-klasie ???

Ziemowit-Włocłavia II

Aktualności

Vice Lider Z Osięcin!!!

• autor: GieksaOsieciny, 2016-09-25 19:16

Dzisiejszego popołudnia na stadionie w Osięcinach GKS Ziemowit zmierzył się z MGKS Lubraniec drużyną która zajmowała przed tym spotkaniem 7 lokatę. Spotkanie zaczęło się wyśmienicie bo już w 5 minucie Paweł Rosiński wpakował piłkę do bramki rywala i tak wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga połowa to 54 minuta i faul na Lewandowskim a następnie karny wykorzystany przez Kozłowskiego, dokładnie 2 minuty później swoje drugie trafienie inkasuje na swoim koncie Paweł Rosiński i jest 3-0. Takim wynikiem kończy się spotkanie choć Lubraniec miał jeszcze karnego którego broni Pałczyński i Ziemowit zostaje vice liderem rozgrywek po VI ligowych kolejkach.

GKS Ziemowit Osięciny - MGKS Lubraniec 3-0 (1-0)

autor: ~kibic90 2016-09-26 10:54:27

avatar Idealny mecz w naszym wykonaniu... Kazdy zasuwa na sto procent i pozniej jest wynik!!! Wszystko mi sie w tym meczu podobalo! Od bramki, po obrone az po sam atak! Nawet stroje przypadly mi do gustu heheh:)) czego zabraklo?? Dopingu...... Ja sie pytam czy tak trudno zgarnac 20 chlopa do spiewania.... Wczoraj tylu ludzi bylo na krytej.... Pala dobrze zarzadzasz fejsbukiem i mysle ze nie trudno by bylo pisac po osobach i mobilizowac ich na jakis doping..... Jesli na srode nic nie bedziemy dopingowac to ja sie zalamie:( ZIEMOWIT DO BOJU!!!!!

autor: ~Pała ;) 2016-09-26 12:01:18

avatar i dokładnie tak jest jak piszesz pisze po osobach pisze do młodych ale kończy się an udostępnieniu czego na face a później cisza .. młodzi czekają żeby śpiewać ale jak im starsi nie pomogą to nic z tego nie będzie.. pozdro Środa Jest Nasza !!!

autor: ~Pała ;) 2016-09-26 16:23:39

avatar w środęogień nie ważne czy przyjadą czy nie to my mamy się dobrze bawić ! ale tak żeby niebiescy nie mieli powodów do wypisywania karteczek :D Auuu ! bo GIEKSA TO MY !!!

autor: ~tez kibic 2016-09-26 16:48:40

avatar Nasza lokomotywa dopiero się rozkręca. Jestem spokojny o wynik i czekam z utęsknieniem na kolejne zwycięstwo naszych "młodych wilków"

autor: ~stary Ziemowit 2016-09-26 17:38:29

avatar Przede wszystkim cieszy to, praktycznie wszyscy zawodnicy to młodzi ludzie z naszego terenu!!Zaangażowanie i wola walki na 6!!!Jeżeli tak zagramy w środę to jestem spokojny o wynik.Niestety są minusy: murawa, ludzie wstyd,bałbym się wślizg zrobić!!!No i nasi kibice-internetowi krzykacze (zaraz mi się oberwie za to).Umawianie na necie, a później d*****....

autor: ~Obiektywny 2016-09-26 20:22:44

avatar Zgadzam się stan murawy jest wręcz tragiczny. Czy ktoś kto zajmuję się stadionem nie może zadbać o boisko? Przecież to juz nawet zielsko nie jest tylko piach. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

autor: ~kibic 2016-09-26 22:37:52

avatar uwierzcie mi, jestem blisko zarządu, robili co mogą załatwili nawet aby straż zaczeła podlewać to boisko ale niestety musieli przestać z jednego powodu, u nas w gminie jest bardzo duzy problem z wodą więc albo podlewanie stadionu albo woda dla mieszkańców, wybór pozostaje jeden, faktycznie mamy chyba najgorsze boisko w a - klasie ale co mozna zrobić? Tu trzeba gadać z radnymi bo podobno zgoda na studnię głebinową na stadionie już jest więc trzeba działać, moim zdaniem w tej chwili nawet podlewanie nic już tu nie naprawi całkowicie szkód pojawią sie place bez trawy więc chyba czas na renowację boiska

autor: ~MKS ! 2016-09-28 12:23:57