Które Miejsce Zajmie Ziemowit w A-klasie ???

Ziemowit-Włocłavia II

Aktualności

Trzy Punkty Zostają w Osięcinach !!!

• autor: GieksaOsieciny, 2016-09-11 17:31

Dzisiejszego gorącego popołudnia w ramach 4 kolejki Włocławskiej A-klasy 2016/17. GKS Ziemowit Osięciny podejmował na własnym boisku RKS Wzgórze Raciążek. ubiegłorocznego V ligowca. Mecz rozpoczęła minuta ciszy ku niedawno zmarłej mamie jednego z naszych zawodników Macieja Strzyżewskiego. Od pierwszego gwizdka spotkanie było bardzo zacięte a co za tym idzie nikt nie odstawiał nogi.. do przerwy po wyrównanej i ciekawej grze jednak bramki nie padły. Druga połowa to nadal wyrównana gra ale 52 minuta przynosi bramkę dla Ziemowita po indywidualnej akcji Pawła Rosińskiego. Następne minuty to pożegnania z murawą najpierw po dwóch żółtych w konsekwencji czerwonej kartce boisko opuszcza zawodnika Ziemowita Matusz Kawczyński, a po upływie 10 minut boisko w ten sam sposób opuszcza zawodnik RKS-u. Spotkanie kończy się wynikiem 1-0 (0-0) i przynosi od dwóch kolejek wyczekiwane zwycięstwo i 3 punkty

GKS Ziemowit Osięciny - RKS Wzgórze Raciążek 1-0 (0-0)